Uncategorized

Prokuroria e Posaccme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit mori miratimin nga gjykata për arrestimin e anëtarëve të komisionit të koncesionit të incineratorit të Fierit për “abuzim me detyrën” ndërsa...

Page 1 of 37 1 2 37

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.