Çfarë i bëri bashkē?

Çfarë i bëri bashkē?

Kryeministri Edi Rama, presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, kreu i Bashkisë së Prishtinës Përparim Rama dhe kryeministri i Malit të Zi janë takuar në Ulqin, larg politikës dhe tensioneve. Liderët...

Page 1 of 70 1 2 70

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.