Evi Kokalari publikon foton dhe i dërgon mesazhin publik kryeministrit: Nuk di çfarë është më fyese o Edi Rama, Zelensky të ngatërron

Nuk do Argita

Nga; Evi Kokalari Ne nentor te 2022, ishte takimi im i fundit me Berishen, ku i thashe qe po mendoja seriozisht te kthehesha te merresha me politike ne Shqiperi. Kjo...

Page 2 of 157 1 2 3 157

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.