Nga Edmira Xhaferi: Ndodh!

Nga Edmira Xhaferi: Ndodh!

NDODH Ndodh që drita na mungon në jetë,E ne zhytemi në vorbullën e errësirës,Ndodh që Dielli e humbforcën dhe shkëlqiminNë jetën e një njeriu,Dhe ditët e jetës zbehtësishtndjekin njëra-tjetrënTrishtas,Dhimbshëm pa...

Page 4 of 75 1 3 4 5 75

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.